1845
 

Konstrukcje klasy Premium

Konstrukcje które tworzymy wykonane są z niezwykłą starannością oraz dbałością o najmniejsze szczegóły. Taka konstrukcja dodatkowo malowana proszkowo daje wspaniały efekt końcowy produktu klasy Premium.
1849
 

Dokmumentacja

Do każdego wykonanego przez nas produktu dołączamy szczegółową dokumentacje 2D, instrukcje montażu wzbogaconą dodatkowo modelem 3D wykonanym w programie ® SolidWorks.
1854
 

Usuwanie naprężeń

Na życzenie klienta usuniemy wszelkie naprężenia powstałe przy spawaniu. Jest to niezbędne przy montażach wszelkiego rodzaju robotów.
Jesteś zainteresowany ? Skontaktuj się z nami już dziś !!Formularz
O TECHNOLOGII
 
Posiadamy ogromne doświadczenie w projektowaniu oraz tworzeniu konstrukcji spawanych dla największych firm w Polsce.

Możemy pochwalić się szeroką gamą wózków, ram, osłon, narzędzi, uchwytów stworzonych na specjalne zamówienia.

 

Do produkcji używamy tylko odpowiednio dobranych materiałów które spełniać będą ogólne wymagania techniczne dostarczone przez klienta.

 

Poniżej prezentujemy wybrane produkty stworzone przez naszą firmę.
MAIN SERVICES
 

Wysokiej klasy materiały

Do produkcji używamy najwyższej klasy, odpowiednio dobranych materiałów oraz części renomowanych firm.

Szczegółowy projekt + Wizualizajca 3D

Przed przystąpieniem do wykonania projektu, szczegółowo omawiamy z klientem jego potrzeby dzięki czemu będziemy mogli optymalnie dobrać materiały z których zostanie wykonany produkt. Przed przystąpieniem do produkcji klient otrzyma wizualizację 3D projektu.

Doradztwo techniczne

Nasz doświadczony zespół oferuje kompleksową pomoc przy szukaniu oraz projektowaniu rozwiązań technicznych dla twojej firmy.

 

Ta strona korzysta z cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. chcę wiedzieć więcej