1802
 

Dowolny materiał

Cięcie strumieniem wody daje możliwość cięcia bardzo szerokiej gamy materiałów takich jak Wszelkiego rodzaju stal, blachy polerowane, metale kolorowe, kamień, ceramika, guma, tworzywa sztuczne, szkło itd…
1804
 

Wysoka dokładność

Cięcie wodą jest bardzo płynne a dokładność cięcia do 0.1mm czyni je bardzo profesjonalnym narzędziem tnącym. Cały proces cięcia sterowany jest cyfrowo co praktycznie wyklucza wszelkiego rodzaju pomyłki i nierówne cięcia. Oferujemy 5 skali dokładności cięcia.
1806
 

Brak wpływu na materiał

Największą zaletą cięcia strumieniem wody jest brak oddziaływania cieplnego na materiał. Krawędzie powierzchni ciętej nie ulegają utwardzeniu, odbarwieniu oraz odkształceniu. Jest to zdecydowanie najmniej inwazyjna metoda cięcia na rynku. 
Poproś o wycenę cięcia. Skorzystaj z formularza online już teraz ! Formularz
O TECHNOLOGII
 
Można śmiało stwierdzić że cięcie z użyciem sumienia wody nie posiada ograniczeń pod względem materiału który może zostać pocięty.

Oferujemy 5 skali dokładności cięcia :
1) Najgorsza
2) Chropowata
3) Średnia
4) Dokłada
5) Najlepsza

Określenie jakości cięcia jest bardzo ważne gdyż wpływa to ostateczną cenę usługi.

W przypadku gdy jakość cięcia nie została określona, umownie wyceniamy cięcie jakością średnią, o czym klient zostaje poinformowany.

1812
MAIN SERVICES
 

Wymiary stołu 2000x6000mm

Nasza firma jako jedna z nielicznych w Polsce oferuje cięcie materiałów o gabarytach 2000x6000x200mm.

5 stopniowa klasa dokładności

Z doświadczenia wiemy że najwyższa jakość cięcia nie zawsze jest  koniecznym minimum. W niektórych przypadkach cięcie jakością najgorszą w pełni zadowala klientów co pozytywnie przekłada się na cenę cięcia. Oferujemy cięcie w 5 skalach dokładności która klient sam określa przy składaniu zamówienia.

Technologia CNC

Cały proces cięcia strumieniem wody odbywa się w oparciu o technologie CNC, oznacza to konieczność posiadania cyfrowego rysunku ciętego elementu w formacie *.dwg lub dxf. Posiadasz inny format ? Skontaktuj się z nami a na pewno pomożemy.

 

Ta strona korzysta z cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. chcę wiedzieć więcej